Dzień Komisji Edukacji Narodowej
Zdjęcie tytułowe dken_2023-358204b54-4fb7-49a7-b301-ecee19e4ca82.jpg w newsie Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej to święto, które zawsze jest okazją do wspólnego celebrowania przez uczniów i nauczycieli. W tym roku akademia z tej okazji odbyła się już we czwartek, 12 października.

Na szkolnej auli spotkało się grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi oraz nauczyciele emerytowani, aby wspólnie z Dyrekcją Szkoły świętować ten wielki dzień.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem klasy 2a, która była odpowiedzialna za organizację uroczystości. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Smaga, która w pięknych słowach podziękowała nauczycielom za trud ich pracy. Swoją wdzięczność wyraził także Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Michał Wituszyński, oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Paulina Majowska.

W programie artystycznym uczniowie i uczennice klasy 2a, pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Małgorzaty Pazdan, przedstawili trudy pracy nauczyciela i podkreślili wdzięczność wszystkich wychowanków za zaangażowanie.

W dniu Święta Komisji Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia!