Sprzątamy dla Polski!
Zdjęcie tytułowe sprzatamy_dla_polski_2023-11175fd94-39c8-4984-8a83-2695de89d33f.jpg w newsie Sprzątamy dla Polski!

💚 II LO💚Sprzątamy Dla Polski! 💚

W dniu 4 października 2023 roku w całej Polsce odbywa się akcja sprzątania lasów i okolicznych terenów zielonych. Uczniowie klas 1e, 2c oraz 3b wraz z wychowawcami włączyli się w VI edycję akcji i sprzątali teren Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu.

Wydarzenie Sprzątamy Dla Polski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia - młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych czy samorządów uczniowskich i studenckich.

W ostatnich edycjach udział wzięło ponad milion wolontariuszy, którzy sprawili, że ich małe ojczyzny stały się piękniejsze i pokazali, jak ważna jest troska o wspólne dobro! Śmiało można stwierdzić, że wszyscy uczestnicy akcji to EKO-PATRIOCI! 🌳♻