Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2 LO
Zdjęcie tytułowe informacja1_120220906T210749.png w newsie Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2 LO

Drogie Uczennice! Drodzy Uczniowie!

W październiku odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego II Liceum Ogólnokształcącego. Samorząd jest reprezentantem społeczności uczniowskiej, a jego przedstawiciele – w szczególności Przewodniczący – są godni naśladowania w zaangażowaniu w życie szkoły.

Jeżeli pragniesz pomóc w rozwoju szkoły, reprezentować uczniów i współpracować z nimi, to zadanie dla Ciebie. Już dziś wypełnij Formularz zgłoszeniowy i weź udział w wyborach na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

O stanowisko Przewodniczącego mogą ubiegać się uczniowie klas drugich i trzecich, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen co najmniej 4,0 oraz ocenę z zachowania co najmniej bardzo dobrą. Do współpracy zapraszamy także uczniów klas pierwszych. W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie organizacyjne – szczegóły wkrótce.

Zgłoszenia wraz z uzupełnionym Formularzem zgłoszeniowych u opiekunów SU – p. mgr Kingi Szostak lub p. mgr Joanny Szafran-Gruszczyńskiej do 28 września.