Turniej Piłki Siatkowej w ramach Dnia Sportu Szkolnego II LO
Zdjęcie tytułowe dzien-sportu-20-06-2024-7be8a74b6-47dc-4f3f-a9da-ca8e5ba1bf70.jpg w newsie Turniej Piłki Siatkowej w ramach Dnia Sportu Szkolnego II LO

W dniu 20.06.2024 r. odbył się Turniej Piłki Siatkowej w ramach Dnia Sportu Szkolnego II LO.

W zawodach wzięli udział uczniowie z 15 klas. Po losowaniu rozgrywano zawody systemem każdy z każdym w grupach, do finałów awansowały po 2 drużyny z grupy.

Pierwsze miejsce zajęła klasa 1C, następnie 3C i 3F, dalsze miejsca uzyskały 1i, 1G oraz 1A.

MVP spotkania zostali Tobiasz Płókarz z klasy 1C oraz Mariusz Cepiga z klasy 1I.

Drużyny zostały nagrodzone drobnymi upominkami, a pierwsze 3 miejsca otrzymały "Zielony bilet" do wykorzystania w przyszłym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz sędziom dzisiejszego spotkania za aktywny udział w turnieju.

Organizatorami dzisiejszego spotkania byli nauczyciele wychowania fizycznego oraz Szkolni Organizatorzy Sportu.