II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przechodni II LO
Zdjęcie tytułowe halowa-06-2024-10-smallc5ec3d16-e5c6-470c-a41c-ebb291d32dc3.jpg w newsie II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przechodni II LO

W dniu 18.06.2024 r. odbył się II Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Przechodni II LO.

W zawodach wzięło udział 14 zespołów z klas 1-3.

Na podium stanęli zawodnicy 1G pokonując w finałach ubiegłorocznych zwycięzców czyli klasę 3G. Kolejne miejsce przypadło klasie 1i, a następne klasie 3B.

Nagrodę MVP Turnieju otrzymał Łukasz Frączek z klasy 1G, zaś Królem Strzelców został Maciej Śmieszek z 3G uzyskując rekordową liczbę 9 bramek w turnieju.

Nagrodę dodatkową otrzymał Maciej Mikołajczyk z 3B za Najlepszą Akcję Obronną w turnieju.

Sędziowali uczniowie naszej szkoły: Lidia Włodarz 3C, Bartosz Michalik 3C, Maksymilian Makara 2C, Piotr Konstanty 2F oraz Martyna Zalewska 1i.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji.

Organizatorem turnieju była p. Agnieszka Sikora.