Urodziny naszej patronki!
Zdjęcie tytułowe urodziny-patronki-2024-1435c32f68-e25d-4f95-9dd8-a19a98acb649.JPG w newsie Urodziny naszej patronki!

W piątkowe przedpołudnie podczas Artystycznego Pikniku na sądeckich Plantach w wytwornych strojach z epoki XIX wieku społeczność szkolna Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Sączu świętowała urodziny swojej patronki – Marii Konopnickiej.

Po uroczystym przemarszu korowodu młodzieży z budynku szkoły Pani Dyrektor Dorota Smaga w pięknych okolicznościach przyrody powitała zebranych gości, wśród których nie zabrakło Pani Prezydent Magdaleny Majki oraz Pani Dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Ilony Kronenberger.