Uroczyste wręczenie nagród Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego DUET
Zdjęcie tytułowe duet-2024-105ac8135-ddd3-45c6-9889-1d38569e3ede.jpg w newsie Uroczyste wręczenie nagród Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego DUET

W dniu 25 marca podczas obchodów Dnia Otwartego Wydziału Nauk Humanistycznych ANS w Nowym Sączu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego DUET.

Uczennica naszej szkoły Hanna Jermakowicz (4g) odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii język angielski z językiem francuskim.

Olga Jermakowicz (4a) odebrała dyplom uznania dla finalisty w kategorii język angielski z językiem hiszpańskim.

W Dniu Otwartym wzięły udział klasy 2f i 4i pod opieką pań Doroty Zygmunt, Moniki Sojki i Edyty Pach.

Uczniowie mieli okazję brać udział w licznych warsztatach, wykładach oraz quizach i konkursach językowych.