Targi Szkół i Dzień Otwarty w II LO - 11.03.2024 r.
Zdjęcie tytułowe targi-szkol-2024-11211b4cd5-da9e-478b-acde-dceed2f3dc30.jpg w newsie Targi Szkół i Dzień Otwarty w II LO - 11.03.2024 r.

W dniu 11.03.2024 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej odbyły się Sądeckie Targi Edukacyjne, których tegorocznym Komisarzem zostało II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu.

Podczas wydarzenia uczniowie klas ósmych mieli możliwość zapoznania się bogatą ofertą edukacyjną, którą przygotowały sądeckie szkoły ponadpodstawowe. Mamy nadzieję, że młodzież dokonała słusznego rozpoznania, które ułatwi podjęcie decyzji, w jakim kierunku rozwijać swoje kompetencje oraz pasje na dalszym etapie kształcenia i samorozwoju.

Tego samego dnia w II Liceum odbyły się dni otwarte, podczas których ósmoklasiści mieli możliwość poznać szkołę, pogłębić wiedzę dotyczącą profili kształcenia i rozwijania osobowości. Wiedzę dotyczącą poszczególnych oddziałów profesjonalnie przybliżyli przyszłym członkom naszej szkolnej rodziny pedagodzy i młodzież, którzy na co dzień tworzą zgraną, tolerancyjną i wyrozumiałą społeczność.

Dni otwarte w II LO cieszyły się wielkim zainteresowaniem, którego dowodem była bardzo duża frekwencja przyszłych absolwentów klas ósmych.


Galeria