III miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce
Zdjęcie tytułowe girl_basket-final2023-07ebf8fe60-28d2-420b-9c38-4c9c102f03eb.jpg w newsie III miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce

Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce w finale wojewódzkim w koszykówce. Dziewczęta po wspaniałej grze musiały uznać wyższość reprezentantek Szkoły Sportowej Marcina Gortata z Krakowa oraz reprezentujących Bochnię dziewcząt z tamtejszego II Liceum. W pokonanym polu pozostawiły jednak zawodniczki z Olkusza, Myślenic i Tarnowa. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Wiktoria Mróz, Nadia Klimek, Marta Dziubanowska, Zofia Szczygieł, Emilia Król, Amelia Tokarczyk, Karolina Kosoń, Oliwia Kołodziej, Wiktoria Plata, Julia Baczyńska, Justyna Pomietło.

Serdecznie gratulujemy!