Walentynki w 2 LO
Zdjęcie tytułowe walentynki2023_06bf1e68b8-60e6-4bc4-9cc6-d965a9373f74.jpg w newsie Walentynki w 2 LO

Społeczność uczniowska II LO w wyjątkowy sposób obchodziła tegoroczne Święto Zakochanych. Poprzedzone one zostało pocztą walentynkową, dzięki której młodzież mogła przekazać swoim bliskim przyjaciołom serdeczną korespondencję.

W dniu 14.02.2023 r. Samorząd Uczniowski zorganizował ściankę walentynkową, przy której fotografowie szkolni wykonywali pamiątkowe zdjęcia.

Tego samego dnia w hali sportowej II LO odbywał się całodniowy turniej par w piłce siatkowej, za którego organizację odpowiedzialna była Pani Agnieszka Sikora.

Zwieńczeniem Walentynek stała się zorganizowana dzień później przez Samorząd Uczniowski dyskoteka karnawałowa poprowadzona przez znakomitego dj Porke. W trakcie trwania imprezy młodzież wybrała króla i królową balu, którymi zostali Antonina Szostak z kl. 1c oraz Karol Siedlarz z kl. 3g. Gratulujemy zwycięzcom!