Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Zdjęcie tytułowe wybory2022_04488137e0-daf7-40be-9a2f-2ed958a22d7a.jpg w newsie Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 28.10.2022 r. młodzież II LO wzięła udział w szkolnych wyborach Samorządu Uczniowskiego. Po przeliczeniu i podsumowaniu wszystkich głosów nastąpiło spotkanie kandydatów z Panią dyrektor mgr Dorotą Smagą oraz opiekunem SU Panią mgr Kingą Szostak.

Pani dyrektor pogratulowała wygranym uczniom sukcesu, życząc powodzenia w pełnieniu nowych obowiązków oraz godnego reprezentowania szkoły zarówno na płaszczyźnie życia wewnętrznego II LO jak i w środowisku lokalnym.

Poniżej prezentujemy nowy Samorząd Uczniowski oraz serdecznie gratulujemy wygranym!

Przewodnicząca II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu:

Paulina Majowska - klasa 2C

Zastępca przewodniczącej: