Kontakt
ul. Żeromskiego 16
33-300 Nowy Sącz
(18) 442-05-06
zso2@edu.nowysacz.pl
Unesco
Dojazd
Tabele ligi sportowej
Statystyki
Jesteś tutaj

liczniki

gościem od marca 2007 r.
Dzisiaj ta strona odwiedzona została już 962 razy.

Do wakacji pozostało 29 dni ;)
Technologie
Polecamy
Google Chrome Mozilla Firefox

olimpiada


LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW

W GALERII LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSÓW w roku szkolnym 2020/2021 PREZENTUJEMY:

Jan Krzyszycha - uczeń klasy III H

został laureatem III stopnia 6 edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” z chemii. Konkurs miał charakter dwuetapowy i odbył się w dniach 9 stycznia i 27 lutego 2021 r.
Damian Jojczyk - uczeń klasy II An

zuzyskał tytuł finalisty XLVII Olimpiady Geograficznej. Z powodu trwającej pandemii po raz pierwszy w historii zawody zostały zorganizowane w poszczególnych Komitetach Okręgowych, w tradycyjnej formule, przy ścisłym reżimie sanitarnym. Aby wziąć w nich udział konieczne było przygotowanie pracy I stopnia, która umożliwiała uczniom kwalifikację do dalszych etapów. Nasz uczeń znalazł się w czołówce najlepszych z 1 300 uczestników Olimpiady z całej Polski. To ogromy sukces. Damian przygotowywał się do zawodów pod opieką nauczyciela geografii pana Roberta Zbiega.
Aleksandra Romuzga, Paulina Pawlik

oraz Wiktoria Wszołek - uczennice klasy 2 Cn

reprezentowały szkołę w II etapie olimpiady organizowanej przez ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Olimpiada organizowana przez ZUS jest na liście konkursów przedmiotowych Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki współpracy ZUS z uczelniami – laureaci olimpiady otrzymują indeksy na wybrane kierunki administracyjne, prawne i ekonomiczne. Przedstawicielki naszej szkoły zdobyły wysoką, trzecią pozycję w rankingu szkół ponadpodstawowych. Mamy nadzieję, że w następnym roku uda im się powalczyć w finale Olimpiady. Koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji ZUS O/Nowy Sącz pani Anna Mieczkowska wręczyła naszym uczennicom dyplomy i nagrody gratulując wyników, a przede wszystkim wiedzy, którą zdobyli w czasie trwania projektu.


WOJCIECH BATKO uczeń klasy 3C

Laureat III stopnia szóstej edycji konkursu "O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej" w zakresie matematyki Finalista XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki.
Opiekun pani mgr Jadwiga SzabanLAURA WIKTOR uczennica klasy 3C

XIV Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki". Z dumą informujemy, że nasza uczennica z klasy 3C - Laura Wiktor uzyskała tytuł laureata II stopnia w Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki. Oznacza to, że spośród około 1300 uczestników z całej Polski znalazła się w gronie 20 z najwyższymi wynikami. Otrzymała w ten sposób indeks na dowolnie wybrany kierunek ze wszystkich oferowanych przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Finalistą konkursu w tej samej dziedzinie został Wojciech Batko z klasy 3C. Do konkursu przygotowywali się pod okiem pani Jadwigi Szaban. Gratulacje! Laureatka IV edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego Laureatka III stopnia szóstej edycji konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” w zakresie matematyki Laureatka II stopnia XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki.
Opiekun pani mgr Jadwiga SzabanBEATA LICHOŃ uczennica klasy 3J

TOMASZ RUCHAŁOWSKI uczeń klasy 3J

LAURA WIKTOR uczennica klasy 3C

WOJCIECH BATKO uczeń klasy 3C
< > Z przyjemnością informujemy, że uczniowie: Beata Lichoń z klasy III j, Tomasz Ruchałowski z klasy III j, Laura Wiktor z klasy III c i Wojciech Batko z klasy III c uzyskali tytuł laureata III stopnia Konkursu O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej. Konkurs oparty był na materiale obowiązującym na maturze rozszerzonej z matematyki. Nasi uczniowie jako laureaci III stopnia uzyskają dodatkowe punkty w procesie rekrutacji. Opiekę nad uczniami pełniły pani Jadwiga Szaban i pani Aneta Gumulska.
Admin